Rejestrator Ekranu dla Mac Apowersoft

Rejestrator Ekranu dla Mac Apowersoft 2.8.2

Rejestrator Ekranu dla Mac firmy Apowersoft umożliwia nagrywanie ekranu na Mac wraz z dźwiękiem w formacie MOV.

Rejestrator Ekranu dla Mac firmy Apowersoft umożliwia nagrywanie ekranu na Mac wraz z dźwiękiem w formacie MOV.

Program umożliwia nagrywanie ekranu Mac w różnych trybach, jak np. Obszar Ekranu, Cały Ekran i okno Kamerki. W trybie Obszaru, użytkownicy mogą m.in. tworzyć wspaniałe nagrania typu obraz-w-obrazie. Program pozwala też nagrywać ścieżkę audio z Mikrofonu lub Karty Dźwiękowej komputera, dzięki czemu możesz nagrywać synchronicznie filmy z komentarzem. Po stworzeniu pliku możesz go odtworzyć, edytować i skorzystać z wbudowanego konwertera pozwalającego zbiorczo zapisywać pliki w wielu formatach, jak np. MP4, AVI, WMV, SWF, 3GP, itd.

Jeśli szukasz sposobu na nagrywanie zawartości ekranu w HD, to Rejestrator Ekranu dla Mac Apowersoft jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Korzystając z programu możesz tworzyć doskonałe filmy HD w rozdzielczości 720p lub 1080p, a następnie zamieścić je na YouTube, Dailymotion, czy na dowolnej innej stronie z filmami. Wbudowany edytor w programie pozwoli ci wygodnie przyciąć i obrócić nagrania. Ponadto, program Apowersoft Rejestrator Ekranu dla Mac umożliwia obsługę z użyciem skrótów klawiszowych, dowolne przemieszczanie paska kontroli, zatrzymanie/wznowienie nagrywania, i wiele innych udogodnień.

Ten doskonały program do nagrywania ekranu Mac pozwoli ci tworzyć świetne filmiki instruktażowe, nagrywać filmy z gier i kamerek internetowych, tworzyć filmy obraz-w-obrazie w HD, itd.

Ten rejestrator ekranu dla Mac posiada niezwykle przystępny interfejs użytkownika i jest niezmiernie łatwy w obsłudze nawet dla początkujących. W porównaniu do innych aplikacji, Apowersoft Rejestrator Ekranu dla Mac wyróżnia się możliwością nagrywania dźwięku z karty z mikrofonu lub karty dźwiękowej bez utraty jakości. Wbudowany moduł konwertera umożliwia szybkie przetwarzanie filmów do wielu formatów wykorzystywanych przez urządzenia mobilne.

Najczęściej pobierane Streaming wideo na mac

Więcej
Rejestrator Ekranu dla Mac Apowersoft

Download

Rejestrator Ekranu dla Mac Apowersoft 2.8.2

Opinie użytkowników o Rejestrator Ekranu dla Mac Apowersoft